کفپوش مهد کودک

کفپوش مهدکودک فومیرانبا کیفیتی بی نظیر برای مهدکودک های تمام نقاط ایران بوده که با تلاش مسئولان و همکاران کارخانه فومیران با پیشرفته ترین امکانات تولید می شود. فومیران در ساخت این نوع کفپوش از تجربیات طولانی خود استفاده کرده و کف پوش با کیفیت بالا و استاندارد ISO 9001,ISO 14001,OJSAS 18001 را در اختیار مشتریان قرار داده است. کفپوش مهد کودک فومیران در رنگ ها و طرح های شاد و متنوع متناسب با روحیه کودکان می باشد.

از موارد مصرف کفپوش مهدکودک فومیران می توان استفاده در مهدهای کودک و پیش دبستانی ها، اتاق کودک، پارک بازی کودکان و سالن ورزشی کودکان را نام برد. کودکان نیاز به فضایی امن، بهداشتی و زیبا دارند تا در هنگام بازی امنیتشان حفظ شود، محیطی سالم و بهداشتی داشته باشند و هم چنین فضای رنگارنگ و شاد محیط برایشان جذاب باشد که یک کفپوش خوب می تواند بخشی از این نیاز ها را تأمین نماید.

این کفپوش ها به دلیل خاصیت ارتجاعی که دارند به عنوان ضربه گیر عمل نموده و در صورت افتادن کودکان بر روی آن آسیبی به آن ها وارد نمی شود. همچنین به دلیل بهداشتی بودن، کفپوش های مهد کوک کاملا سازگار با پوست کودکان می باشد.

نصب این کفپوش ها بسیار آسان بوده و به صورت پازلی در هم قفل می شوند.

کفپوش مهد کودک ضد آب بوده و به راحتی قابل شستشو می باشد. در صورت کثیف شدن یک قطعه می توان همان قطعه را جدا و تمیز نمود. تمیز نمودن این کفپوش با پارچه یا طی مرطوب امکان پذیر است. همچنین در صورت خراب شدن یک قطعه می توان تنها همان قطعه را تعویض نمود.

نوع جدیدی از کفپوش مهد کودک با نام کفپوش طرح دار با طرح های مختلفی همچون گل، قلب و حیوانات زیبایی بیشتری به فضای مهد کودک داده و برای کودکان جذاب تر می باشد. این کفپوش های طرح دار روشی مناسب برای آموزش اسامی حیوانات به کودکان می باشد.

شماره تماس: 6-33997722-021

منبع: فومیران

فوم رول

فوم رول فومیران از بهترین نوع فوم رول با ضخامت های متفاوت می باشد. این فوم رول ها با استفاده از مجهزترین دستگاه های روز دنیا تولید شده و دارای کاربردهای مختلفی در صنایع گوناگون می باشند. این محصول به صورت رول های بزرگی از جنس فوم eva در دو رنگ سفید و مشکی در کارخانه فومیران با استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه تولید و برای انواع امور صنعتی روانه بازار می شود. دقت در انتخاب نوع ماده اولیه باعث شده تا محصول نهایی با کیفیت در اختیار مردم قرار بگیرد. فوم رول فومیران دارای گواهی بهداشت و گواهی استاندارد می باشد.

فوم رول هایی که در زیر پارکت نصب می شوند تا ماندگاری و سلامت آن را بیشتر نمایند باید دارای ضخامت 1.8 یا 2 میلی متر باشند.

 

موارد استفاده از فوم رول :

صنایع کیف، کفش و چمدان سازی

استفاده از فوم رول در زیر پارکت

صنایع ساختمانی

و دیگر صنایع مرتبط

ابعاد و ضخامت های فوم رول :

فوم رول ها در طول 50 و 100 متر، عرض 1.5 متر و ضخامت های 1 تا 10 میلی متر موجود می باشند.

منبع: فومیران

021-33997722-6

صفحه قبل 1 صفحه بعد